Kontaktní - Adhézní Můstek 15 Kg (podkladová penetrace)

1 200 Kč 80 Kč / 1 kg
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Podkladová penetrace pro zvýšení adheze lepidel, stěrkových hmot a hydroizolačních nátěrů k savým i nesavým podkladům v interiéru i exteriéru.

Průměrná spotřeba 0,3 kg na m2 v 1 vrstvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika
Speciální přípravek určen pro zvýšení adheze lepidel, hydroizolačních nátěrů a stěrkových hmot k savým i nesavým podkladům. Vhodný jako základní, penetrační i zpevňovací nátěr pro většinu podkladů (zdivo, omítky, betonové plochy, umakart, OSB a sádrokartonové desky). Nátěr není určen pro přímý styk s potravinami a pitnou vodou. Použití interiér i exteriér.

Vlastnosti
Snadná aplikace (štětkou, válečkem)
Vysoká kvalita, vysoká kryvost
Zvyšuje drsnost podkladu
Odolává povětrnostním vlivům
Doba schnutí 5 hodin při teplotě vzduchu +20°C

Příprava podkladu
Podklad musí být suchý, pevný, bez drolivých částeček, zbavený prachu, bez solných výkvětů, nezmrzlý a nesmí být vodoodpudivý. Nová omítka a ostatní podklady na bázi hydraulických pojiv musí být dostatečně vyzrálé - min. 1 měsíc. Všechny plochy, které se nebudou natírat důkladně zakrýt fólií.

Zpracování
Adhezní můstek se nanáší pomocí štětce a nebo válečku stejnoměrně a celoplošně a bez přerušení v jedné vrstvě. Bezprostředně před aplikací a i v průběhu aplikace se kotvící nátěr důkladně promíchá pomaluběžným míchadlem. Teplota podkladu a prostředí by neměla klesnout pod + 5° C a přesáhnout + 30° C a relat. vlhkost vzduchu by měla být max. do 80 %. Vyvarovat se nanášení v případě deště, přímého slunečního záření a velmi silného větru. Po ukončení práce je nutné ihned umýt nářadí vodou. Tento produkt je možný ředit vodou a to 100ml vody do 1kg.

Skladování
Palety, sklad

Balení
Dodáváme v baleních 1 kg, 3 kg, 5 kg, 15 kg

Expirační doba
12 měsíců od data výroby

Spotřeba
Průměrná spotřeba 0,3kg/m2 v 1 vrstvě

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie/penetrace/příslušenství
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: