Něco o naší firmě

Naše firma se od roku 2015 zabývá výrobou a prodejem produktů pro vaše omítky, podlahy, akvária i zahrady. Nabízíme širokou škálu produktů - mozaikové omítky, pastovité fasádní omítky, kamenné koberce, betonové stěrky, barvené písky, akvarijní a terarijní písky, filtrační písky, stavební písky, pojiva i penetrace. 

V letech 2015 až 2020 firma fungovala převážně pro velkoobchodní prodej kde si díky svému přístupu a spolehlivosti vybudovala slušnou pozici na trhu. Jako dodavatelé jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv přání a rádi přizpůsobíme výrobu dle požadované poptávky (velikost balení, pravidelné odběry). Pokud vás tedy zajímá velkoobchodní spolupráce, určitě nás kontaktujte. 

Protože je naše nabídka opravdu rozmanitá, rozhodli jsme začátkem roku 2020, že je na čase budovat i vlastní značku. Nedílnou součástí 99% našich produktů je křemičitý písek ať už barvený či přírodní a právě proto jsme pro vás vytvořili e-shop pod názvem BigStone Factory. Jako dodavatelé materiálu pro stavebniny a velké realizační firmy musí být naše produkty v té nejvyšší kvalitě. A tak máte možnost nakupovat přímo od výrobců za bezkonkurenční ceny a bez starostí, že je produkt nízké kvality. Jsme tu pro vás.

V nabídce máme křemičité písky v různých frakcích potřebné pro firmy zaměřené na pískování (tryskání), na zásypy trávníku a hřišť či na průmyslové filtrace. Filtrační písek nabízíme samozřejmě i ve frakcích potřebných pro domácí a zahradní pískové filtrace. Další kategorií námi nabízených písků jsou písky barvené. Naše barvené písky jsou vyráběny dle nejnovějších technologií vstupního opracování. Jsou proplachovány, sušeny a přesívány tak, aby byla zaručena co nejvyšší kvalita a co nejnižší obsah prachu. Označují se nejen vysokou mechanickou a chemickou odolností, ale i stejnoměrným rozdělením zrn. Písky jsou barevně stálé, odolné proti UV záření a neobsahují organické částice. Pigment (zároveň s metodou) kterým je křemičitý písek barven nezanechává žádný zápach. Písky nebarví vodu, neovlivňují tvrdost ani PH vody. Právě z těchto důvodů jsou vhodné nejen do stavebnictví, ale taky do akvaristiky.

Dalším produktem z našeho portfolia ve kterém si dokonce troufám říct, že z pohledu širokosti nabídky odstínů držíme v České Republice monopol je mozaiková omítka. Tato kamínková dekorativní omítka se díky rozmanitosti a odolnosti v posledních letech stala opravdovým trendem. Omítku si od základu připravujeme sami, každá část výroby je po dokončení kontrolována a tak máme jistotu, že je produkt BigStone kvality.

Potřebujete fasádní omítku, líbí se vám dekorativní betonové stěrky či kamenné koberce? Naše firma vám může nabídnout i tyto produkty. Prohlédněte si náš e-shop nebo přijďte k nám do provozovny kde vám rádi ukážeme různé vzorky a poradíme s realizací. 

Těšíme se na Vaší návštěvu a nákup..